KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14204280
nr 1420 4280
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färgetsning, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 22/125, "Rolls Toys". Bildmått: 48x49, yttermått inklusive ram: 83x78 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:15:43
27/9 14:14:21
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis